Спартак взе най-трудната си победа, изгониха вратаря на гостите
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:56 / 04.11.2018Коментари (0)3883
©
Спартак (Пловдив) постигна осмата си поредна победа в "Б" Областна група -  Запад. "Гладиаторите" се наложиха с 1:0 над ФК Труд на стадион "Тодор Диев".

Това бе най- трудната победа за възпитаниците на Стефан Учиков, въпреки че можеше да е по-изразителна предвид многото пропуски. Единственото попадение вкара Любомир Цеков в 58-ата минута.

Четвърт час преди края главният съдия изгони вратаря на ФК Труд след сблъсък с Денис Хасан. Двамата влязоха в съприкосновение за топката и стражът на гостите си изпусна нервите. Хасан пък получи жълт картон.

Така Спартак продължава с победите и без допуснат гол. За ФК Труд пък това е първа загуба и първо допуснато попадение.

Следващата неделя от 12:00 часа Спартак гостува на Белащица в Куртово Конаре.

Съставът на Спартак: Костадин Велков, Кирил Нушев, Николай Христозов, Христос Доков, Рангел Костурски, Веселин Тонев, Костадин Калинов, Петко Фанев, Любомир Цеков, Мануел Костов, Данис Хасан (Андон Андонов, Атанас Църцев, Митко Илиев).