Поредна наказателна акция за Спартак, съдия спря мача 15 минути по-рано
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:36 / 14.10.2018Коментари (1)6002
©
Спартак постигна шеста поредна победа в първенството на "Б" Областна група -  Запад. "Гладиаторите" разгромиха с 8:0 над тима на Брестник на стадион "Беркут". Главният съдия отново пожали съперника на пловдивчани, като свири край на двубоя в 75-ата минута.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че при погрома с 12:0 над тима на Радиново мачът се игра общо 60 минути.

Любомир Цеков даде началото на головата серия, а до края на полувремето с два гола на Петко Фанев и един на Денис Хасан резултатът набъбна до 4:0.

Само за 5 минути в началото на втората част Любомир Цеков оформи своя хеттрик. Влезлият на смяна Андон Андонов вкара за 7:0, а Митко Илиев довърши домакините в края на мача.

Така Спартак остава на върха в класирането с пълен актив от 18 точки и голова разлика 42:0.

Идната неделя от 16:00 часа на стадион "Тодор Диев" предстои дербито с Марица-2.

Спартак игра в състав: Константин Велков, Атанас Бучов, Николай Христозов, Михаел Пърчев, Рангел Костурски, Христос Доков-к, Петко Фанев, Денис Хасан, Митко Илиев, Любомир Цеков, Костадин Калинов (Алекс Василев, Андон Андонов, Кирил Нушев, Веселин Тонев).