Видео: Гришо се наслаждава на жегата в Маями

6024

Спортист №1 на България за 2017 година Григор Димитров показа как тренира под яркото слънце на Маями, Флорида. Гришо се готви за участието си в силния турнир тук, където в първия кръг ще се изправи срещу победителя от мача между Мартон Фучович (Унг) и Максимилиан Мартерер (Гер).

Най-добрият наш тенисист публикува кратко видео от тренировката си, към което написа: "Истински се наслаждавах на жегата в Маями. Тренировката бе перфектна“.



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Григор Димитров на турнири през 2018 г.
Всички новини по темата: (67)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!