Официално: Марица се връща на своя стадион за мачовете от Втора лига

3606
1

ФК Марица се върна официално на своя стадион в "Кършияка", където ще домакинства в оставащите мачове до края на сезона във Втора лига. Това обяви Спортно-техническата комисия към БФС.
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че жълто-сините играха през есента домакинските си срещи на базата на Ботев в Коматево, тъй като стадион "Марица" все още нямаше лиценз.
Ето какво гласи официалното съобщение на СТК:
На база протокол на Общинската комисия гр. Пловдив и издаден сертификат за ползване, ФК "Марица 1921" - Пловдив ще играе домакинските си срещи от пролетния дял 2017/2018 от първенството на Втора лига на ст. Марица - гр. Пловдив.


Още по темата: ФК Марица, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (98)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!