Марица излъга Витоша с късен гол

18:15 / 10.02.2018
4053
Марица победи участника в Първа лига Витоша Бистрица с 1:0 в контролна среща, играна на стадион "Крепост" в Хисаря.

Първата част беше равностойна, без много положения пред двете врати. Играта се водеше предимно в централната част на терена.

Втората част също беше относително равностойна. В 88-ата минута падна и единственото попадение в мача. След удар на Никола Марин стражът на Витоша изби, а Георги Георгиев отбеляза на празна врата.

Маричани проведоха седемдневен лагер в Хисаря, където изиграха две проверки и днес се завръщат в Пловдив. До края на подготовката тимът ще изиграе още една проверка, като съперникът все още се уточнява.