Не дадоха шанс на Григор Димитров да играе на двойки

8340

След като Григор Димитров претърпя поражение в полуфинала на сингъл в Бризбейн (Австралия), се оказа че нашият тенисист няма да играе и на двойки.
Гришо и партньорът му Райън Харисън (САЩ) се отказаха от днешния полуфинал по настояване на американеца. Причина за оттеглянето е факта, че именно Харисън ще играе утре в спор за титлата на сингъл срещу Ник Кирьос.
25-годишният Харисън, който е №47 в света, хвърли доста сили, за да пречупи австралийския талант Алекс де Минор с 4:6, 7:6 (5), 6:4 в днешния полуфинал, продължил над 2 часа и половина.


Още по темата: Григор Димитров на турнири в Австралия 2018 г.
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!