Локомотив Пловдив освободи днес още трима футболисти. По настояване на треньора Бруно Акрапович повече екипа на черно-белите няма да обличат вратарят Мори Диао, защитникът Георги Пашов и дефанзивният халф Раян Фрикеш, информира "Марица".
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че още преди последния мач с Дунав от клуба бяха освободени Дани Кики, Дино Мартинович и Пауло Серджо.
В същото време други двама чужденци приключиха с тренировките на Лаута и вече официално са във ваканция, научи Plovdiv24.bg. Става въпрос за Таджикския Меси Парвиз Умарбаев и хърватския халф Игор Банович. Те трябва да се върнат обратно на Лаута за началото на зимната подготовка на тима.
Локо изгони още трима, други двама вече са във ваканция
© Plovdiv24.bg
Бруно Акрапович
Пауло Серджо
Дани Кики
Дино Мартинович
Игор Банович