Следващият мач на Локо в Пловдив с публика - дербито с Ботев на 28 февруари

4589
5

Първият мач, в който привържениците на Локомотив ще могат на живо да подкрепят любимците си в Пловдив след днешната санкция, ще бъде дербито с Ботев. То трябва да се изиграе на 28 февруари 2018 година от 17,00 часа на "Лаута". Това произтича от решението на Дисциплинарната комисия при Българския футболен съюз, с което "черно-белите" бяха лишени да изиграят следващите си две домакински срещи пред празни трибуни. Така за мачовете с Верея и Пирин стадионът ще бъде празен.

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!