Лаута избухна: Вън некадърниците от ръководството!

6508
6

Феновете на Локомотив Пловдив за пореден път показаха крайно негативното си отношение към ръководството на клуба, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По време на мача срещу Черно море запалянковците разпънаха на Трибуна Спортклуб огромен транспарант, на който пишеше: "Вън некадърниците от ръководството".
В ложата на Лаута бе и собственикът на черно-белите Христо Крушарски.


Още по темата: Локо - Черно море 21/10/17
Всички новини по темата: (47)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!