Фенове на Локомотив Пловдив отново бяха в агитката на италианския Наполи при загубата с 1:2 в гостуването на Манчестър Сити от Шампионската лига.
"Черно-белите" ултраси разпънаха на стадиона знаме на "Лаута Арми".
Фенове на Локомотив Пловдив отново бяха в агитката на италианския Наполи при загубата с 1:2 в гостуването на Манчестър Сити от Шампионската лига.
"Черно-белите" ултраси разпънаха на стадиона знаме на "Лаута Арми".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!