С мач и зрелищен протест легенди на Спартак (Вн) показаха, че не се отказват от битката
Близо 2000 души блокираха тази вечер центъра на Варна, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Зрелищният протест на феновете на ФК Спартак започна с демонстративен мач пред сградата на общината. В него се включиха легенди на "соколите", бивши футболисти и треньори.
Привържениците настояват имотите на футболния клуб да бъдат върнати и да станат отново общинска собственост.
Искането им е за категорична на позиция на градската управа, както и за наказателна отговорност за сделките с имотите. Ако гласът им не бъде чут, ще има нови протести.