Локо победи тима на Ники Жадното пред обидно малко публика

Коментари (33)
19:20 / 29.09.2017
11383
Локомотив Пловдив победи Септември с 1:0 в мач от 11-ия кръг на Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Двубоят се игра пред обидно малко пубкита на Лаута - не повече от 300 зрители.

Какво бе отношението на феновете към ръководството и футболистите, вижте тук.

Единственото попадение вкара Веселин Марчев, който изненадващо не излезе с капитанската лента, която пък бе дадена на Пламен Крумов.

С успеха Локо прекъсна ужасната си серия от 3 поредни шампионатни загуби. Черно-белите имат вече актив от 14 точки, с който временно излязоха на 7-мо място в класирането, измествайки оттам Ботев.

През първото полувреме "смърфовете" имаха няколко добри положения за гол, но пропуски направиха Веселин Марчев и Дани Кики.

В 54-ата минута Пауло Серджо отправи страхотен удар със странична ножица, при който вратарят на Септември Янко Георгиев изпрати топката в напречната греда.

Само две минути по-късно обаче домакините стигнаха до гол. Пауло Серджо центрира от корнер към малкото наказателно поле. Там вратарят Янко Георгиев не успя да боксира добре и Веселин Марчев при борба с Крис Гади вкара с глава за 1:0.

Десет минути преди края Септември остана с човек по-малко, след като Васил Добрев получи втори жълт картон.

Илко Пиргов, Пламен Крумов, Пламен Николов, Димитър Везалов, Муса Мухамед, Димитър Велковски, Пауло Серджо, Веселин Марчев, Димо Бакалов (76- Янко Ангелов), Дани Кики (58- Симеон Райков), Халед Аяри (83- Дино Мартинович).