Ияд Хамуд спечели дузпа за България при победа в Германия, четирима от Ботев също играха

5039

Юношеският национален отбор на България до 17 години постигна победа в първата си контрола по време на подготвителния си лагер в Германия. Възпитаниците на Викторио Павлов се наложиха над тима на Липщад с 1:0.
Владимир Николов отбеляза единственото попадение в мача на стадион "Брухбаум" в 6-ата минута от дузпа. Тя бе спечелена от юношата на Локо (Пд) Ияд Хамуд, който в момента е играч на английския Шефилд Уензди.
Участие в мача взеха и четиримата юноши на Ботев (Пд) - вратарят Марио Усков, защитникът Габриел Земярски, халфът Станислав Шопов и нападателят Иван Василев.

Следващата контрола на България е срещу Вестфалия. Мачът ще се проведе на 5 септември от 19:00 часа.

България: Дичевски (67-Усков), Земярски (72-Георгиев), Вергиев (41-Папазов), Стоянов, Симеонов (68-Ганчев), Петков (72-Янакиев), Бауренски, Йорданов (41-Шопов), Николов (57-Фоти), Ияд Хамуд (63-Чипев), Василев (63-Минчев)


Още по темата: Национален отбор по футбол
Всички новини по темата: (455)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!