Рутинна победа за Григор Димитров

2593
1

Най-добрият наш тенисист Григор Димитров започна с рутинна победа участието си на турнира от Големия шлем - US Open. Гришо се класира за втория кръг, след като елиминира квалификанта Вацлав Шафранек от Чехия с 3:0 сета - 6:1, 6:4, 6:2.
Двубоят в Ню Йорк продължи час и 48 минути, като Гришо нямаше никакви проблеми срещу 202-ия в световната ранглиста.

Следващият съперник на Димитров ще бъде победителят от мача между руснака Андрей Рубльов и Алиаж Бедене от Великобритания.

Освен това Гришо, който е №9 в основната схема на US Open, продължи успешната си серия от Синсинати и вече има 6 поредни победи.


Още по темата: Григор Димитров на турнири в САЩ 2017
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!