Официално: Бербатов подписа с индийци
Димитър Бербатов официално вече е футболист на индийския Керала Бластърс. От пресслужбата на клуба публикуваха снимка, на която българинът позира с фланелката на отбора.
Нападателят се завръща в игра след една година извън футбола. За последно Бербатов игра в ПАОК, но разтрогна с гърците миналото лято.
В Керала българинът се събира с бившия си треньор във Фулъм - холандеца Рене Мюлестийн, който беше и помощник на Алекс Фъргюсън в Манчестър Юнайтед. Освен това съотборник на Бербо отново ще е Уес Браун, както в периода им на "Олд Трафорд".