Страхотен Гришо прегази Дел Потро и е на четвъртфинал!

3810

Страхотен Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на "Мастърс 1000" турнира в Синсинати, щата Охайо, САШ.
Това стана факт, след като първата ни ракета прегази аржентинеца Хуан Мартин Дел Потро с 2:0 сета - 6:3, 7:5.
Гришо, който е №7 в основната схема, затвори мача след час и 38 минути на корта.
Хасковлията поведе с 3:0 в първата част и успя да задържи преднината си до края - 6:3.
Вторият сет вървеше гейм за гейм до 5:5, когато Григор Димитров проби съперника си и след това сервира за спечелването на мача - 7:5.
За място на полуфиналите Гришо ще спори с далеч по-непретенциозен съперник. Това ще е победителят от двубоя между япинеца Юичи Сугита и руснака Карен Качанов. И двамата не са поставени в схемата.


Още по темата: Григор Димитров на турнири в САЩ 2017
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!