Ето ги феновете на Ботев във финала за Суперкупата

3859

Макар и по-малобройни в сравнение с двубоите от Лига Европа, феновете на Ботев (Пд) отново подкрепят здраво своите любимци на стадион "Лазур" в Бургас, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Жълто-черните" привърженици дерат гърла във финала за Суперкупата на България и за пореден път са 12-ият играч на отбора.
Феновете на Ботев издигнаха и транспарант с надпис: "Гордеем се с вас".



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев - Лудогорец, суперкупа на България 09/08/17
Всички новини по темата: (25)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!