Французин най-после се уреди с картотека в Локо

6946
5

След почти месец чакане французинът Марк-Готие Бедиме най-после се уреди с картотека в Локомотив Пловдив. Жълтата карта на защитника пристигна днес и той получи състезателни права, научи Plovdiv24.bg.

Официалният дебют на Бедиме ще е в събота при гостуването на шампиона Лудогорец.

Черно-белите тръгват за Разград в петък по обед, като последното им занимание ще е на един от терените в базата на "орлите".


Още по темата: Лудогорец - Локо 29/07/17
Всички новини по темата: (21)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!