"Смърфовете" прочуха България на световното клубно първенство

5582
2

Отборът на Локомотив (Пловдив) от набор 2004 завърши с бронзов медал чудесното си представяне в най-големия юношески турнир в света "Готия Къп" в Гьотеборг. Надпреварата е със статут на неофициално световно клубно първенство за тази възраст.
Възпитаниците на треньора Апостол Костадинов отстъпиха с дузпи полуфиналния си двубой срещу тунизийския тим "Корвър Коучинг". Редовното време приключи 1:1, а при изпълненията от бялата точка резултатът бе 2:3.
Все пак подобен успех не е записвал нито един български тим в досегашните издания на "Готия Къп"!


Още по темата: ДЮШ на Локо сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (107)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!