Добри новини долетяха от Локомотив Пловдив, научи първи Plovdiv24.bg. Собственикът на клуба Христо Крушарски днес се е разплатил с работниците и треньорите от детско-юношеската школа.
По този начин той изчисти задълженията си, които имаше към служителите си - по една работна заплата. С футболистите финансовите взаимоотношения също са разчистени напълно към момента.
Следващото плащане на заплати трябва да се случи на 25 юли.
Добри новини за Локо, Крушарски се издължи напълно
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски