Македонски полицаи върнаха към България един рейс с бултраси, вижте защо (СНИМКИ)

7389
2

Един автобус с привърженици на Ботев е бил върнат от македонската полиция обратно към България, съобщава МИА (македонската информационна агенция).

Това е станало след 4-часови разправии на магистрала А2 (Куманово - Крива паланка).

Както вече Plovdiv24.bg информира своите читатели, органите на реда санкционираха "жълто-черните" фенове заради драскане със спрей върху сгради за почивка в отбивка на магистралата.

Един от надписите гласи: "Македония без българи огън да я гори", а на показаните от македонската полиция снимки се вижда и пречупен хитлеристки кръст.


Още по темата: Ботев в Лига Европа 2017
Всички новини по темата: (158)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!