Владо Николов награди голям пловдивски талант

Коментари (1)
15:29 / 02.04.2017
4558
Виктория Волей (Пловдив) спечели бронзови медали във финалния турнир на Скаут лигата за момчета, родени 2003/2004 година.

Надпреварата, в която участваха 12-те най-добри отбори за тази възраст в България, приключи днес в "Спортпалас" край Варна. Възпитаниците на треньора Христо Георгиев победиха отбора на Берое (Стара Загора) с 3:1 гейма в мача за 3-ото място.

Преди това малките викторианци отстъпиха на ЦСКА с 0:3 в полуфинална битка. ЦСКА пък стана шампион, побеждавайки във финала Арда (Кърджали) с 3:2 гейма.

Виктория Волей обаче си тръгна с още едно отличие. Приза за най-добър нападател в турнира заслужи Владимир Гърков от състава на пловдивчани. Той бе награден лично от генералния секретар на Българската федерация по волейбол Владимир Николов.