Крушарски потуши финансовата криза в Локо
Собственикът на Локомотив Христо Крушарски потуши финансовата криза на Лаута. Бизнесменът изплати голяма част от дължимите заплати на своите подчинени, разбра Plovdiv24.bg.
Футболистите са получили вчера по едно месечно възнаграждение, а работниците и останалите служители в клуба - по две.
Освен това Христо Крушарски е дал дума, че в най-скоро време ще изплати и всичко останало на играчите.
До събота включително черно- белите ще тренират на помощния терен Кошарата от 16,00 часа, а неделя е обявен за почивен ден на Лаута.