Треньорът на Академик: Надявам се да стигнем поне до полуфинал за Купата

3709

Старши-треньорът на Академик Бултекс 99 (Пловдив) Асен Николов логично остана доволен от играта на възпитаниците си при разгрома с 91:58 като гости на Левски в мач от поредния кръг на Националната баскетболна лига.
Ето какъв бе коментарът на спец;иалиста за двубоя:
"Поздравявам момчетата си, изпълниха всички указания, всичко, което искахме от тях. Искахме да започнем агресивно, да натискаме топката, да поведем. Успяхме да натрупаме бързо разлика, което ни помогна и да се успокоим".
"Още по-добре бе, че нямаше и отпускане от голямата разлика и до края бяхме на ниво. Надявам се доброто ни представяне да продължи и за Купата, където се надявам да стигнем до полуфинал. Оттам вече ще видим".


Още по темата: БК Академик Пловдив сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (63)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!