Треньорът на Спартак Николай Киров - Белия категорично отрече неговият тим да е играл симулативно срещу Вихрен. След вчерашната среща за Купата, загубена с 2:3, се появиха съмнения за договорка между двата тима.

- Това е абсурд! Много добре знаете, че няма как подобни неща да бъдат коментирани в нашата съблекалня - заяви Киров.

Той уточни, че е пуснал предимно резерви, тъй като в отбора има много контузени.

- Играха много млади момчета и проблемът беше, че нямаше кой да ги поведе напред. Победата на Bихрен е заслужена - допълни треньорът.

Някои от феновете на Спартак пък се заяждаха с изпълнителния директор на гостите Атанас Узунов.

Източник: в. "7 дни спорт"