Ботев гони днес първа истинска победа над Лудогорец

4581
3

18 мача - 1 победа, 5 равенства u 12 загуби! Това е активът на Ботев Пловдив за първенство, Купа и Суперкупа на България срещу Лудогорец. Твърде малко за тим с традицията и историята на "канарчетата", които днес се надяват да запишат първия си "истински" успех над съперника.

Очаква в атака Белия да заложи на младия Наско Милев, който ще си партнира с Жоао Паоло, твърди "Тема спорт". В центъра на отбраната на жълто-черните също възникна проблем с наказанието за две срещи на Радослав Терзиев. Очаква се в тази част на отбраната на Даниел Златков да партнира Стенио дос Сантос.

Двубоят Ботев - Лудогорец е днес от 17,30 часа на базата на "канарчетата" в Коматево.


Още по темата: Ботев - Лудогорец 26/11/16
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).