Локо победи с 4:1 Ботев при най-малките

10:57 / 27.11.2008
4416
Локомотив Пловдив победи в Ягодово Ботев с 4:1 при Дербито при най-малките - децата, родени 1996 година. До края на първото полувреме резултатът бе 2:0 за "черно-белите" след голове в 8-ата и 17-ата минути, съответно на Микита Десятков и Михаил Костадинов. През второто полувреме заваля дъжд, който затрудни играта на двата отбора още повече. "Жълто-черните" върнаха едно попадение след 10-ина минути игра чрез Георги Спасов, но това бе единственото, до което успяха да достигнат. Прехвърлящ гол на Гьокосан Мустафа от Локо върна преднината от два гола на "черно-белите", а крайният резултат бе оформен от Десятков, който се разписа за втори път за своя тим.

Съставът на Локомотив (Пловдив): 1. Георги Ставрев (к.), 2. Михаил Костадинов (19. Стоян Георгиев), 5. Васил Пайталов, 7. Иан Пузев, 16. Иван Габров (Виктор Тодоров), 11. Гьокосан Мустафа (15. Ерсин Таосин), 3. Васил Димитров (4. Георги Петлов), 6. Стефан Арвашитов (10. Виктор Тодоров), 9. Микита Десятков (Павел Янков), 18. Кристиан Димитров (20. Иван Бурнарски), 8. Александър Даков (Мартин Ненчев)

Съставът на Ботев (Пловдив): 1. Иван Аврамов, 2. Венцислав Манавски (15. Тинер Мустафов), 3. Костадин Георгиев, 4. Александър Тютюнджиев (14. Мартин Тотовски), 5. Любен Коемджинов, 6. Мартин Атанасов, 7. Стефан Мандаджиев, 8. Валентин Петков, 9. Борис Балабанов, 10. Ангел Йорданов (13. Мирослав Коларов), 11. Ангел Йорданов (16. Теодоси Христов)

Съдия: Р. Дончев
Помощници: Кр. Попов, Ив. Иванов
Стадион: с. Ягодово, 20 души