Бившият футболист на Локо (Пд) Костадин Марков не издържа дори два месеца в Левски (Карлово) и напусна втородивизионния тим. 37-годишният десен бек от няколко дни е при семейството си в Благоевград.
Марков, който в отделни мачове носеше и капитанската лента на черно-белите, дойде в Карлово през август по покана на наставника на отбора Красимир Манолов - Малкия орел.
В кариера си опитният боец е играл на различни постове в доста наши отбори - Пирин (Благоевград), Спартак (Плевен), Локомотив (София), Локомотив (Мездра) и Миньор (Перник).
Plovdiv24.bg припомня, че Левски (Карлово) е единственият тим в родния професионален футбол, който още няма спечелена точка през настоящия сезон.