Резил и за Евроколеж! Загуба от последния в класирането!

20:50 / 30.09.2016
5550
Отборът на Евроколеж (Пд) загуби от последния в класирането Елхово с 1:2 в мач от поредния кръг на Трета лига - Югоизточна група. Точни за домакините бяха Калоян Ангелов и Димитър Тодоров, а за колежани Николай Николов.

Пловдивчани удариха и две греди, а Елхово изпуснаха няколко голови положения в края сами срещу вратаря Георги Петров.

В 15-ата минута след неразбирателство между защитника Александър Иванов и вратаря Георги Петров играч на домакините беше оставен да напредне към наказателното поле. Последва центриране пред вратата и Калоян Ангелов вкара за 1:0.

Десет минути по-късно Мирослав Караилиев организира атака от ляво и пусна към Пейчо Янчев в центъра. Той намери Николай Николов, който със силен удар от дъгата изравни 1:1.

В 70-ата минута бе отсъдена дузпа за Елхово, след като вратарят Петров фаулира Калоян Ангелов. Димитър Тодоров вкара въпреки, че стражът на пловдивчани усети ъгъла - 2:1.

Пловдивчани се юрнаха да изравнят, като на два пъти Иван Атанасов удари гредите. Гостите пък три пъти излизаха сами срещу Петров. Следващата седмица Евроколеж привма Миньор Раднево в неделя от 16 часа.

Евроколеж: Георги Петров, Атанас Савов, Георги Бъчваров, Иван Атанасов, Александър Иванов, Николай Николов, Пейчо Янчев, Сезгин Четин, Мирослав Караилиев, Тодор Тимонов, Серафим Михайлов (Борис Малев, Георги Куртев).