Крушарски пак доведе архитектите на Лаута
Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски отново доведе на Лаута архитектите, които работят по новия проект за цялостно модернизиране на стадион "Локомотив", научи Plovdiv24.bg.
Срещата между клубния бос и специалистите се състоя вчера вечерта и съвпадна с тренировката на отбора, която също беше на официалния терен.
На този етап обаче все още не е ясно как ще се финансира строителството на Трибуна Бесика и дали ще може да се разчита на финансова подкрепа от общината или от държавата.