Ботев може да гостува на Верея, но на стадион "Локомотив" в Пловдив. Двубоят от 4-ия кръг по програма е в понеделник от 20 часа.
Неразбирателство между шефовете на Берое и Верея е на­карало ръководството на новаците в Първа ли­га да поискат разреше­ние от Локо да по­лзват стадиона в Лаута. Собственикът на черно-белите Христо Крушарски е дал вече своето одобрение, научи Plovdiv24.bg.
Чака се до ден-два Спортно-техническата комисия към БФС да потвърди официално мястото на мача.
По предварителна договорка, докато трае ремонтът на стадио­на на Верея, отборът трябваше да домакин­ства на стадион "Бе­рое", но отношенията между двата клуба се влошиха след дербито на Стара Загора.