Само два часа, след като обяви цените на абонаментните карти, ръководството на Локо направи лека поправка. Все още не е ясно какво точно накара шефовете от Лаута да предприемат този ход.
Припомнете си тук първоначалната официална информация от клуба.
Въпреки понижението в сравнение с първоначално обявените цени, абонаментните карти пак ще са по-скъпи от тези от миналия сезон, установи Plovdiv24.bg.
Ето какво гласи последната засега официална информация от клуба относно цените на абонаментните карти:
Ръководството на Локомотив Пловдив намали цените за абонаментните карти за сезон 2016/2017.
ВИП карта - 2000 лв.
Бизнес ложа - 500 лв.
Сектор "А" - 220 лв. (вместо 250).
"Спортклуб" - 120 лв. (вместо 140).
Карта за пенсионери и ученици - 50 лв. (вместо 60).
Феновете на отбора могат да закупят 5 вида карти от администрацията на клуба или от фен-магазина на стадиона.
Картата за пенсионери и ученици също ще бъде поименна и ще се продава срещу удостоверителен документ.