Феновете на Локо останаха със смесени чувства от дербито с Ботев заради изпуснатата според тях победа над вечния съперник, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вижте черно-бялата агитка в прикаченото видео!
Феновете на Локо останаха със смесени чувства от дербито с Ботев заради изпуснатата според тях победа над вечния съперник, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вижте черно-бялата агитка в прикаченото видео!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!