Феновете на Ботев създадоха латиноамериканска атмосфера с хореографията си в дербито срещу Локо на стадион "Лазур", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вижте жълто-черната агитка в прикаченото видео!
Феновете на Ботев създадоха латиноамериканска атмосфера с хореографията си в дербито срещу Локо на стадион "Лазур", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вижте жълто-черната агитка в прикаченото видео!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!