Локо отпрати един от сърбите, другият тренира, но не в Пловдив

4808
1

Ръководството на Локо (Пд) отпрати един от младите сръбски футболисти, които дойдоха преди време на пробен период в клуба, научи Plovdiv24.bg. Багажа от Лаута вече си събра офанзивният халф Стефан Спремо.

Спортно-техническият щаб на черно-белите обаче е преценил, че трябва да даде още шанс на централния защитник Джордже Лазович. Затова той бе пратен на лагер с юношите старша възраст, които в момента се готвят в Банско, разбра още Plovdiv24.bg.

Както вече ви информирахме, Лазович остави отлични впечатления с изявите си в турнира под егидата на Христо Бонев, който бе спечелен от Локо след победа във финала над Ботев с 2:0.


Още по темата: Крушарски в Локо (Пд)
Всички новини по темата: (228)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!