Защитникът на Локо (Пд) Димитър Везалов е получил неприятна контузия по време на вчерашната контрола с румънския Конкордия, която завърши 2:2.
Везалов е със сцепен нос и се наложи лекарят на тима д-р Костадин Павлов да го лепи, обясниха пред Plovdiv24.bg от лагера на черно-белите в Турция. Единствената добра новина в случая при Везалов е, че носът му не е счупен.
Днес от 10,00 часа "смърфовете" ще проведат възстановителна тренировка. На по-леко натоварване ще бъдат подложени играчите, които следобед ще започнат като титуляри в следващата контрола на отбора, разбра още Plovdiv24.bg.
Локо излиза днес от 17:30 часа срещу Ашхабат (Туркменистан).