Освободен от ЦСКА е попълнение №9 в Ботев

6765
9

Милен Кикарин стана деветото попълнение в лятната селекция на Ботев. Левият защитник парафира днес договора си с "канарчетата", който е за 1 година с опция за удължаване с още 12 месеца, съобщиха от клуба.

През миналия сезон 23-годишният футболист игра за тима на ЦСКА. С екипа на "армейците" записа 26 мача във всички турнири, като стана носител на Купата на България с "червените".

Впоследствие той бе освободен от старши треньора Христо Янев.

Милен Кикарин е роден на 18 август 1992 година в София. Играл е още за отборите на Миньор (Перник), Любимец, Витоша (Бистрица), Пирин (Гоце Делчев) и Академик (София).


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 16/17
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!