Няма да даряват 200 декара на Локо! Предложението не мина!
ОбС не прие предложението да се дарят близо 200 декара на ФК Локомотив Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Против дарението гласуваха 23-ма съветници, 18 се въздържаха и нито един не беше "за".
Административният директор на Локо Атанас Узунов не гласува. Преди това той обяви в залата, че си прави отвод като заинтересовано лице.
Интересно бе изказването на бившия кмет Спас Гърневски, който е и бивш президент на Локомотив.
"Аз поддържам Локо, но не бих гласувал "за". Пътят е дългосрочна концесия. Ако сега се приеме това предложение, останалите футболни клубове ще поискат същото и в града ще стане война", заяви Гърневски.