Отлична новина пристигна от лагера на Локомотив Пловдив по време на днешната тренировка на отбора, която бе първа след победата с 2:0 над Монтана.
В заниманието се включи Игнат Дишлиев, който въртеше обиколки около терена под зоркия поглед на кондиционния треньор Михайло Шекероски.
Plovdiv24.bg припомня, че до този момент дефанзивният халф се готвеше предимно във фитнеса, възстановявайки се от втора операция на скъсани кръстни връзки в коляното.

Тренировката на черно-белите премина в отлично настроение, като отсъстваше единствено контузеният Пауло Серджо.