Ветераните на Марица със сребърни медали в "Анталия Къп"

16:00 / 11.04.2016
4485
Ветераните на "Марица" спечелиха сребърните медали на турнира Antalya Soccer cup 2016. "Жълто-сините" загубиха финалния двубой срещу турския "Гебзе" с 1:0. Единственото попадение вкара Мотлу в 41-ата минута, съобщи официалната страница на клуба във Фейсбук.

Срещата бе равностойна, като и двата отбора имаха по няколко изгодни за гол ситуации, но турският тим имаше повече шанс и се поздрави с успеха. Така ветераните на "Марица" повториха успеха си от миналогодишното издание на турнира, но отново малко късмет не достигна на отбора, за да спечели купата. След края на финалната среща се проведе и награждаването.

Преди това маричани победиха с 2:0 "Чамолук" (Истанбул) в полуфинална среща от турнира. Головете за "жълто-сините" отбелязаха Христо Николов в 27-ата минута и Михаил Бекяров в 40-ата.

Припомняме, че "Марица" излезе като победител от предварителна група "Е" на турнира, след което се справи със съперниците си на 1/8 и на 1/4-финалите.