Мастиката с репертоара от Коматево: Имаше дузпа за нас

3453
2

Наставникът на Черно море Никола Спасов за пореден път потърси вина в съдийството за неуспехите на своя тим. Специалистът, известен с прозвището си Кольо Мастиката, видя две неотсъдени дузпи в мача срещу Локо (Пд), завършил 1:1.

"След като получихме гол и червен картон, по-лошо нямаше как да стане. Точно това им казах на почивката", започна коментара си Спасов след края на мача с черно-белите.

"Имаше и дузпа за нас. От две ситуации, поне едната трябваше да се даде. На никого не не приятно, че нямаме победа, особено на мен. Но победите ще дойдат", оптимистично завърши Никола Спасов.


Още по темата: Черно море - Локо 20/03/16
Всички новини по темата: (23)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).