БФС промени плановете на Ботев

5331

Двукратният шампион на България Ботев Пловдив ще направи лагер през пролетта. Идеята е обсъждана сериозно от ръководството на "канарчетата".

Причината - изваждането на Литекс от "А" група. Седмицата, в която "жълто-черните" по програма трябваше да играят с ловчанлии, е точно между двете, в които ще има пауза за нациолните отбори.

Така пред Ботев се отваря пауза от точно 20 дни без футбол. Ако този лагер бъде реализиран, то "канарчетата" ще изиграят поне две контроли, за да се запази игровия си ритъм.

Източник: в. "Тема спорт“


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!