Чибамба взел 30 бона за сбогом от Ботев

7277
18

Вече бившият играч на Ботев Пловдив Жоел Чибамба е бръкнал сериозно в касата на клуба, съобщава "Меридиан Мач". 
Според изданието пловдивските шефове са платили 15 000 евро, за да разтрогне нападателят договора си. Това се равнява на 5 месечни заплати на тъмнокожия играч. 
Ръководството е платило сумата, тъй като договорът на футболиста бе дългосрочен. За едва 7 мача с екипа на Ботев, в които записа 313 минути, в които не отбеляза гол, Чибамба прибра сериозна сума пари от "жълто-черните".


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (18)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!