Бадема и Бакалов отново не тренират с Локо

5374
6

Отборът на Локомотив направи предпоследна тренировка преди домакинството на Берое тази неделя от 16:15 часа на стадион "Локомотив".
"Смърфовете" излязоха на своето занимание от 15:00 часа на "Лаута". От сесията отсъстваха Емил Гъргоров и Димо Бакалов, обявиха за читателите на Plovdiv24.bg от клуба. Така участието им срещу заралии изглежда все по несигурно. 
Днес с отбора също се готви и 19-годишният младежки национал Анастасий Мордатенко, който единствен от 11-те дошли на проби чужденци остана на "Лаута".
Всички останали налични играчи на Христо Колев се включиха на пълни обороти в заниманието.

Утре "черно-белите" ще тренират в 15:00 часа, като заниманието е изцяло закрито.


Още по темата: Локо - Берое 13/12/15
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!