Влашки се чувства добре и готов за тренировки

4799

Футболистът на "Марица" Йордан Влашки, който получи жесток удар в главата без топка от Григор Георгиев в срещата срещу "Розова долина" (3:2) се чувства добре. Влашки, който пострада и при гостуването в Свиленград, ще се яви на тренировките през седмицата.

"Чувствам се добре сега и съм готов за тренировки. Ако и по време на тренировки нямам проблеми значи всичко е минало." - това заяви младият футболист за фейсбук страницата на страницата на "Марица".

Йордан Влашки се представя все по-успешно в състава на "Марица", като в срещите от втората половина на есенния полусезон е почти неизменен титуляр в защитния вал на тима воден от Кирил Андонов.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!