Виктория Григорова: Мислим за Шверинер и се готвим усилено

2318

"Всеки мач е сам по себе си. Играхме добре срещу ЦСКА и съм доволна, че спечелихме". Това заяви пред BGvolleyball.com нападателката на Марица (Пловдив) Виктория Григорова след края на двубоя.

"Първенството? Да кажем, че ми се струва добре. Имаме една загуба до момента и да се надяваме, че ще остане последна. Време за реванш винаги има ...

Мачовете с Шверинер за Купата на ЦЕВ? Мислим за тях и се готвим усилено. Работим много, да се надяваме, че резултатите ще бъдат добри след това", каза още Григорова.


Още по темата: Марица в Европа
Всички новини по темата: (38)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!