Мартин Камбуров: Имаше напрежение преди гола

2855

Капитанът и лидер на Локомотив Мартин Камбуров призна, че е имало напрежение в тима преди отбелязването на гола в срещата с Монтана, но в крайна сметка "смърфовете" заслужено са стигнали до успеха.
"Имаше напрежение преди гола, но радостното е, че успяхме да победим и вземем трите точки", каза Камбуров. 
"Всеки път ги коментирам съдиите. Стига повече. Всички виждат за какво става въпрос", допълни капитанът на "черно-белите". 
"Радостното е, че вкарахме и заслужено спечелихме мача", завърши Мартин Камбуров


Още по темата: Локо - Монтана 20/11/15
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!