Ексклузивно: Митко Джоров е новият шеф на ДЮШ на Локо

11966
20

Митко Джоров ще е новият директор на детско-юношеската школа на Локомотив. Новината потвърди самият той пред Plovdiv24.bg. Той ще заеме поста на Георги Фиданов, който за последно заемаше тази длъжност на "Лаута". 
"Човек започва работа там където го искат", бе краткият коментар на новият шеф на ДЮШ на "черно-белите". 
47-годишният специалист ще встъпи длъжност на "Лаута" в началото на месец декември, тъй като преди това е зает с треньорски курс, за което вече ви информирахме.

Джоров е роден на 11 февруари 1968 г. в Пловдив. Като футболист е играл в Спартак (Пловдив). Завършва НСА през 1994 г. със специалност "Треньор по футбол". Работил е в школата на Ботев в периода 1994-2003 г., в школата на Ботев 2002 през 2004-2005 г. и в школата на Спартак (Пловдив) през 2005-2012 г. Бил е старши треньор на Видима-Раковски (Севлиево) през сезон 2012-2013 г. в "Б" група, а за последно бе директор в ДЮШ на Берое.

Носител на Купата на БФС като треньор за сезони 2007-2008 и 2011-2012 г. със Спартак (Пловдив) и вицешампион на България за U17 със същия клуб за сезон 2010-2011 г.


Още по темата: ДЮШ на Локо 2015/2016
Всички новини по темата: (164)

Виж коментарите (20)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!