Сменят тревната настилка на "Лаута"

2823
4

Ръководството на Локомотив се е договорило с фирма, която да изгради наново централния терен на "Лаута", съобщава в. "Тема Спорт".

Както е известно, в "черно-белия" клуб ще използват голяма част от държавните 1 000 000 лева именно за ново тревно покритие.

На "Лаута" се славят в последните години с един от най-лошите терени в България. Сегашното игрище е на близо 35 години.

От въпросната фирма са уверили ръководството на пловдивчани, че за 40 дни ще изградят новия терен. Ремонтът на игрището ще започне след края на първенството.

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!