Ферарио Спасов: В лотарията на дузпите ние имахме повече късмет

4069
3

"Двата отбора искаха да продължат. Локо като домакин имаше повече предимство, ние също имахме положения. Като цяло спортсменски мач. В лотарията на дузпите ние имахме повече късмет", заяви треньорът на Монтана Ферарио Спасов след победата над Локо в турнира за Купата на България.

"При дузпите подбрах тези, които имаха желание. Всичко беше решено точно преди това, което го отчитам като грешка. В крайна сметка победихме. Важното е, че си върнахме малко самочувствието".

"Останаха силни отбори. Само един от втора дивизия и ЦСКА. ЦСКА, където и играе е фактор. Много сериозни противници, няма какво да избирам. Който ни се падне ще играем", каза още Спасов.


Още по темата: Купа на България 2015/2016
Всички новини по темата: (60)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!